Pet Taksi Fiyatları

Pet taksi ulaştırma hizmeti PetiTaksi.com'da

Pet Taksi Fiyatları

12 Temmuz 2021 Genel 0

Pet taksi fiyatları şehir içi ve şehir dışı ulaştırma hizmeti kullanmak isteyen evcil hayvan sahibi bireylerin en çok merak ettiği sorulardan birisidir. Pet taksi fiyatları 2021 yılı itibariyle firmadan firmaya değişiklik göstermekle birlikte genel olarak sarı taksi fiyatlarına yakın ve makul seviyelerdedir. Sarı taksiye avantajla kendi hizmetimiz için sizleri yarı yolda bırakmayan veteriner hizmetinizi tamamlayana kadar sizlere eşlik eden bir anlayış ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca yine şehir dışı seyahatleriniz için pet taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Şehir içi Pet Taksi Fiyatları Ne Kadar?

Şehir içi pet taksi fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Gidilecek mesafenin önem arz ettiği bir durum söz konusundur. Fakat pet taksi fiyatları güncel olarak Ankara içinde gidiş dönüş 100 TL’den başlayıp 300 TL’ye kadar değişiklik göstermektedir. Şehir içi pet taksi fiyatlarımızı hesaplarken müşterinin isteklerini dikkate almanın yanı sıra müşterilerimizin kesesine hitap eden bir fiyat politikası ile hizmet veriyoruz. Klasikleşmiş bir reklam sözü vardır; “bizden fiyat almadan karar vermeyin” anlayışı ile müşterilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz.

Şehir Dışı Pet Taksi Fiyatları Ne Kadar?

Şehir dışı pet taksi fiyatları firmadan firmaya çok fazla değişiklik göstermektedir. Örneğin x firmasından 100 KM için 200 TL gibi bir rakam alırken Y firmasından 100 KM için 300 TL’lik bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu fiyatlar genelde firmanın lokaysan üzerinde taşıyabileceği başka can dostlarının olup olmadığına vb. durumlara göre değişiklik göstermektedir. Örneğin yine İstanbul ulaşım hizmetleri kapsamında Anadolu yakası veya Avrupa yakası seçimi fiyat farkını değiştirmektedir. Şehir dışı fiyat hesaplanmasında ortalama fiyat olarak km * 3 TL veya km * 4 TL formülü üzerinden fiyat verilmektedir. Petitaksi.com’da ise daha uygun fiyat politikamız ile siz müşterilerimizin kesesine hitap etmeye çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Çağır